COPYRIGHT 2014-2016 © by Wojciech Nowak | Iwona i Sebastian Mądry, Smreczyna 24, 57-530 Międzylesie | Zobacz nasze "Klimaty" i domek na profilu Facebook

  Kamieńczyk 21A
  57-530 Międzylesie

  woj. dolnośląskie

  Iwona i Sebastian Mądry
  Smreczyna 24
  57-530 Międzylesie

   

  tel. stac. (74) 812 68 11
  tel. kom. 606 472 946
   

  e-mail: klimaty24@o2.pl
   

  Prowadzimy także:

   

  Agroturystykę "Klimaty"

   

  nieopodal Międzylesia

  w miejscowości

  Smreczyna

   

  www.klimaty24.eu

  Agroturystyka "Klimaty"

   

    Zapraszamy do naszego gospodarstwa

  agroturystycznego "Klimaty" w Smreczynie.

  Agroturystyka "Klimaty"

  Witamy w naszych KLIMATACH

  Zapraszamy na wypoczynek w malowniczym zakątku Kotliny Kłodzkiej, w miejscowości Smreczyna, w gospodarstwie agroturystycznym "KLIMATY" z myślą, że każdy z Państwa odnajdzie tu swoje klimaty.

   

    Smreczyna znajduje się w sąsiedztwie gminnego miasteczka Międzylesie, 8 km od Czech. Od zachodu wznoszą się Góry Bystrzyckie a od wschodu Masyw Śnieżnika.

   

    Dom znajduje się na przestronnej działce przy rzece Nysa Kłodzka i małym wodospadzie. Szumi prawie jak nad morzem i widać góry. Jesteśmy osobami przyjezdnymi, które zachwycone miejscem 17 lat temu postanowiły osiedlić się na tych terenach. W 2004 roku stworzyliśmy agroturystykę "Klimaty" - idealne miejsce odpoczynku dla osób samotnych, rodzin czy też niewielkich grup zorganizowanych. To doskonała baza wypadowa dla wszystkich tych, którzy pragną odkryć uroki Kotliny Kłodzkiej jak również zainteresowanych zwiedzaniem Czech. To też: szlaki turystyczne i rowerowe, trasy narciarskie (tak po stronie polskiej jak i czeskiej).

   

    Zapewniamy Państwu komfortowe warunki noclegowe, pyszną kuchnię jak również kameralną atmosferę oraz ciszę w przepięknym Masywie Śnieżnika.  Zapraszamy !