COPYRIGHT 2014-2016 © by Wojciech Nowak | Iwona i Sebastian Mądry, Smreczyna 24, 57-530 Międzylesie | Zobacz nasze "Klimaty" i domek na profilu Facebook

Kamieńczyk 21A
57-530 Międzylesie

woj. dolnośląskie

Iwona i Sebastian Mądry
Smreczyna 24
57-530 Międzylesie

 

tel. stac. (74) 812 68 11
tel. kom. 606 472 946
 

e-mail: klimaty24@o2.pl
 

Prowadzimy także:

 

Agroturystykę "Klimaty"

 

nieopodal Międzylesia

w miejscowości

Smreczyna

 

www.klimaty24.eu

  Domek w Kamieńczyku

   

    Sprawimy, że poczujesz się jak w domu
  nawet z dala od domu.

  Domek

    Domek położony jest w malowniczej, niewielkiej, przygranicznej wsi Kamieńczyk k. Międzylesia w pasmie Gór Bystrzyckich pośród lasów, pól oraz łąk. Do przejścia granicznego z Czechami jest ok. 500 m (Kamieńczyk-Mladkov Petrowicky), a do najbliższego miasteczka - Międzylesie ok. 5 km. We wsi znajduje się drewniany Kościół  św. Michała Archanioła z 1710 r., ścieżka edukacyjna pt. ,,Czerwony strumień" oraz łowisko i smażalnia pstrąga. Bezpośredni kontakt z przyrodą, cisza, spokój, dyskretny szum strumyka powodują, że szybko zapominamy o troskach dnia codziennego.

   

   Domek jest murowany, całoroczny, z ogrzewaniem kominkowym.


    Na piętrze znajdują się 2 sypialnie:
  - 2-osobowa (łóżko małżeńskie)
  - 3-osobowa (łóżko małżeńskie i pojedyńcze).

   

    Na parterze mieści się salon z kominkiem i rozkładanym narożnikiem, łazienka i w pełni wyposażona kuchnia. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras.

   

    Na terenie posesji znajduje się parking, miejsce na grilla, ognisko. W pobliżu (ok. 100 m) boisko rekreacyjne, a także półka widokowa z panoramą Masywu Śnieżnika.

   

    Polecamy to miejsce jako bazę wypadową do zwiedzania Kotliny Kłodzkiej, jak również Czech.

   

    Zachęcamy do turystyki pieszej i rowerowej, poznawania ścieżek edukacyjnych naszego regionu oraz do zapoznania się z produktami ekologicznymi typu: miód sudecki, jaja, mleko, sery, kasza gryczana, powidła śliwkowe.

   

    Zimą, po stronie Czeskiej (w promieniu ok. 20 km) znajdują się liczne centra narciarskie : Petrowicky - 2 km, Cienkowice, Bukowa Hora, Dolna Morawa.
   

    Cena za domek od 210 zł do 250 zł za dobę - w zależności od ilości osób i długości pobytu.              

  Zapraszamy serdecznie